Konzultace pro manažery

Mnoho manažerů a vedoucích pracovníků cítí potřebu sdílet svou představu řešení klíčových business otázek. Hledá inspiraci, otevřenou a konstruktivní zpětnou vazbu a prostor pro společné a tvořivé přemýšlení.

Budu váš partner pro přemýšlení, mentor a kouč na business a manažerská témata – se specializací na strategické plánování a marketing.

V čem vám mohu pomoci?

Plánování a strategie

 • Využijeme osvědčený postup pro plánování
 • Identifikujeme klíčové problémy a příležitosti
 • Nastavíme cíle
 • Navrhneme strategii
 • Promyslíme taktické kroky, které povedou ke splnění plánu
 • Průběžně budeme sledovat výsledky a upravovat taktické kroky tak, abychom splnili cíle.
 • Můžeme projít všechny kroky, nebo se podíváme na konkrétní oblasti

Marketing

 • Pojmenujeme vašeho ideálního zákazníka / klienta
 • Objasníme vaši konkurenční výhodu
 • Sestavíme přesvědčivou nabídku pro vaše zákazníky
 • Vybereme správné nástroje pro oslovení vašich zákazníků
 • Nastavíme cenovou strategii, která pro vás bude zisková a pro vaše zákazníky atraktivní.
 • Najdeme způsoby, které povedou ke zvyšování hodnoty vašich stávajících zákazníků

Manažerské dovednosti

 • Promyslíme způsob vedení a rozvoj vašeho týmu vč. rolí a zodpovědností
 • Najdeme způsoby, jak zefektivnit fungování vašeho týmu
 • Budeme se věnovat vašemu osobnímu rozvoji

Co říkají klienti?

 • Lucie je jeden z nejlepších marketingovců, se kterými jsem pracoval. Díky zkušenostem, které načerpala během své kariéry, je vynikající stratég: odhalí klíčové příležitosti a problémy, pomůže týmu najít řešení a vytvořit vizi. Nedávno mi Lucie velmi pomohla při tvorbě strategie pro kategorii tuků na českém a slovenském trhu. Navíc díky jejímu pozitivnímu přístupu je radost s ní spolupracovat.
  Jan Čechura
  Country Manager BCS (CR/SR) ve společnosti Unilever BCS.
 • Lucku Hejhalovú poznám nielen v pozícií marketéra ale i kouča. V roli kouča výborne využíva svoje niekoľko ročné pracovné skúsenosti. Je to pozitívne orientovaná osobnosť, ktorá na sebe neustále pracuje. Má velmi dobrú schopnost počúvať druhých a zároveň vnútorný záujem pomáhať druhým k úspechu. Ako kouč mi už niekoľko krát pomohla dobre cielenými otázkami nadefinovať tú správnu cestu a zamyslieť sa nad inými možnosťami riešenia problému. Nabíja ľudí energiou.
  Alexandra Hulíková
  marketingová manažerka Nutrilon, Nutricia
 • Lucie Hejhalová je člověk, kterého si vážím pro své zkušenosti s vedením týmů a značek a pro obrovskou schopnost nabíjet lidi kolem sebe pozitivní energií. V rámci spolupráce si moc cením osobního, lidského přístupu a otevřených rozhovorů nad mnou zvolenými tématy. Mohu se spolehnout, že mi pomůže promyslet otázky jak z businessu, tak z osobního nebo týmového rozvoje. Umí pokládat otázky, a tak mne posouvá dál v přemýšlení nebo otvírá nové obzory.
  Robert Sobol
  marketingový ředitel Nutricia
 • Díky svým dlouholetým zkušenostem je pro mě Lucie velmi cenným průvodcem profesním rozvojem. Pomáhá mi najít správný balanc mezi emoční a racionální stránkou mého já. Každé naše sezení je pro mě velkým přínosem, protože se jedná nejen o detailní probrání problému, ale především o hledání řešení, na které si musím díky Lucčině pomoci přijít sama. A když si člověk na věci přijde sám, lépe se s nimi ztotožní a dokáže je snáze přenést i do svého běžného života. Alespoň tak je tomu v mém případě.
  Eva Kadlecová
  Senior Brand Manažerka Ice Cream Impulse ve společnosti Unilever

Spoluprací se mnou získáte

 • partnera pro přemýšlení s 15-letou zkušeností v marketingu, strategii a řízení a vedení týmu
 • inspiraci a podporu
 • hluboký vhled a snahu opravdu pomoci

Jak konzultace probíhá?

Konzultace probíhá formou tvořivé spolupráce, koučinku, mentoringu, poskytováním tipů, zkušeností a praktických rad. Setkání většinou trvá cca 2 hodiny (dle komplexity zadání) a probíhá u mě. Pokud máte zájem, můžeme konzultovat po skype, či telefonu. 
* V případě, že si vyberete konzultaci přes telefon, hradíte náklady na telefonický h
ovor vy.

Aby pro vás byla konzultace co nejpřínosnější, tak mi, prosím, s předstihem zašlete téma, nad kterým se chcete zamyslet, a výstup, s jakým chcete z konzultace odejít.

Dle tématu vás případně požádám o zaslání podkladových materiálů, které budu považovat za podstatné (jinak bude stačit, pokud je budete mít připravené na schůzce).

Délka spolupráce

Naše spolupráce může být jednorázová (záleží na obtížnosti tématu).

Klienti často dávají přednost dlouhodobé spolupráci, kdy se setkáváme průběžně dle potřeby, např. po uvedení dohodnutých akčních kroků do praxe, abychom je vyhodnotili a naplánovali kroky další, v momentě, kdy se objevení nové téma k řešení,…

Ceník

Pracuji za hodinovou sazbu 2.000 Kč. Aby pro vás byla konzultace co nejpřínosnější, připravuji se na naše setkání již před schůzkou. Příprava je zahrnuta v ceně konzultace.  Vždy účtuji jen skutečný čas konzultace.

Záruka přínosné konzultace: pokud byste po 20 minutách našeho setkání měl/a pocit, že vám můj přístup nevyhovuje, setkání přerušíme a nebudu vám nic účtovat.

Klienti často dávají přednost dlouhodobé spolupráci, proto nabízím výhodné balíčky. Uvedené ceny platí při platbě balíčku předem.

Platíte-li jednotlivé hodiny postupně, první – třetí hodina stojí 2000 Kč/hod., čtvrtá – pátá 1750 Kč/hod., 6. a všechny další 1500 Kč/hod. Jakmile jednou zakoupíte nejvyšší balíček, všechny další hodiny už se navždy účtují nejvýhodnější aktuálně platnou hodinovou sazbou.

Vyberte si svůj balíček

1 hodina 4 hodiny 6 hodin

2 000 Kč

7 000 Kč

9 000 Kč

hodinová sazba 2 000 Kč

hodinová sazba 1 750 Kč hodinová sazba 1 500 Kč
 Máte konkrétní zadání k řešení a chcete udělat jeden první krok. Chcete vyřešit konkrétní projekt celkově např: cenovou strategii, komunikaci, tým. Chcete dlouhodobý pokrok, dělat aktivity, vyhodnocovat je a upravovat.

Nezávazná objednávka