Leadership a manažerské dovednosti

Chcete být úspěšný a spokojený leader?

 

Nemáte s kým řešit osobní rozvoj, kariérní růst, vedení a rozvoj týmu?

Chybí vám inspirace, prostor pro společné a tvořivé přemýšlení?

 

Pomohu vám rozvíjet vaše manažerské dovednosti, budu váš partner pro přemýšlení, mentor a kouč leadershipu.

S čím vám mohu pomoci?

Osobní rozvoj

 • Identifikujeme vaše osobní poslání / misi
 • Zamyslíme se nad vaším dlouhodobým osobním rozvojem
 • Najdeme způsoby, které vám umožní prožít kariéru, jakou si přejete
 • Připravíme vás na roční hodnocení / pohovor na novou pozici
 • Identifikujeme vaše silné stránky a promyslíme, jak a na jaké pozici je můžete maximálně vytěžit
 • Zjistíme, jak můžete kompenzovat své slabiny

Leadership a vedení týmu

 • Promyslíme, jak chcete vést tým, jakým jste a chcete být leadrem
 • Najdeme způsoby, které vám pomohou rozvinout ty styly vedení, na které se chcete soustředit
 • Zamyslíme se nad složením a organizací vašeho týmu
  • nadefinujeme jednotlivé pozice
  • projdeme zodpovědnosti a pravomoci každé pozice
 • Promyslíme rozvoj vašeho týmu včetně motivace, posílení hard a soft dovedností

Jak spolupráce probíhá?

Konzultace probíhá formou tvořivé spolupráce, koučinku a mentoringu = poskytováním praktických rad a sdílením zkušeností. Setkání většinou trvá cca 2 hodiny (dle komplexity zadání) a probíhá u mě, při dlouhodobější spolupráci u vás. Pokud máte zájem, můžeme konzultovat po skype, či telefonu. 

 

Aby pro vás byla konzultace co nejpřínosnější, tak mi, prosím, s předstihem zašlete téma, nad kterým se chcete zamyslet, a výstup, s jakým chcete z konzultace odejít.

Dle tématu vás případně požádám o zaslání podkladových materiálů, které budu považovat za podstatné (jinak bude stačit, pokud je budete mít připravené na schůzce).

Délka spolupráce

Naše spolupráce může být jednorázová (záleží na obtížnosti tématu).

Klienti často dávají přednost dlouhodobé spolupráci, kdy se setkáváme průběžně dle potřeby, např. po uvedení dohodnutých akčních kroků do praxe, abychom je vyhodnotili a naplánovali kroky další, v momentě, kdy se objevení nové téma k řešení,…

Proč spolupracovat se mnou?

 • Mám bohaté znalosti a zkušenosti: marketingovou strategií a řízením a vedením týmu se zabývám již 17 let.
 • Naslouchám, inspiruji a rozvíjím
 • Jsem strukturovaná, dodávám výsledky

Co říkají klienti?

 • Lucka je nám skvělou mentorkou a stala se důležitou součástí marketingového oddělení v Alza.cz. Jako zkušená marketérka a skvělá oponentka dává velmi trefné podněty, které nám pomohly s dotažením marketingové strategie. Díky svým zkušenostem nás navíc dokáže dostat za hranice Alza světa a rozšiřovat tak naše obzory. Velkou přidanou hodnotu vidím na poli práce s lidmi, budování týmů a pomocí s leadershipem. Lucka jde ale ještě dál – v určitých momentech se stává osobní koučkou, ne-li psychologem. Každé naše setkání hodnotím velmi kladně, vždy si odnesu konkrétní body, které mi pomáhají nejen v pracovním životě.
  Jan Sadílek
  Alza Interim Marketing director
 • Lucie Hejhalová je člověk, kterého si vážím pro své zkušenosti s vedením týmů a značek a pro obrovskou schopnost nabíjet lidi kolem sebe pozitivní energií. V rámci spolupráce si moc cením osobního, lidského přístupu a otevřených rozhovorů nad mnou zvolenými tématy. Mohu se spolehnout, že mi pomůže promyslet otázky jak z businessu, tak z osobního nebo týmového rozvoje. Umí pokládat otázky, a tak mne posouvá dál v přemýšlení nebo otvírá nové obzory.
  Robert Sobol
  marketingový ředitel Nutricia
 • Pracovat s Luckou je pro mě vždy stejným dílem příjemné i přínosné. Několik let jsme úzce spolupracovaly v rámci top managementu mezinárodní společnosti. Lucka do práce vždy vnášela optimismus, dobrou náladu a pohodu. Zároveň jsem si jí cenila pro její schopnost dávat věcem strukturu, pro její nadhled a pracovitost, upřímný zájem o lidi, spolehlivost a tah na branku. V poslední době mám možnost pracovat s Luckou na vlastním projektu, kde mi pomáhá ujasnit si, kam směřuji, co chci a jak toho dosáhnout. Její dobře mířené otázky usnadňují hledání správných odpovědí, aniž by mi vnucovala své názory. Zároveň je pro mě její pohled vždy inspirativní a posouvá mě dál. Její entuziasmus a opravdová snaha dát věci do pohybu je pro mě velkou motivací, a tak si každé pracovní setkání vychutnávám.
  Alice Chamradová
  HR director a interní coach ve společnosti Danone
 • Lucku Hejhalovú poznám nielen v pozícií marketéra ale i kouča. V roli kouča výborne využíva svoje niekoľko ročné pracovné skúsenosti. Je to pozitívne orientovaná osobnosť, ktorá na sebe neustále pracuje. Má velmi dobrú schopnost počúvať druhých a zároveň vnútorný záujem pomáhať druhým k úspechu. Ako kouč mi už niekoľko krát pomohla dobre cielenými otázkami nadefinovať tú správnu cestu a zamyslieť sa nad inými možnosťami riešenia problému. Nabíja ľudí energiou.
  Alexandra Hulíková
  marketingová manažerka Nutrilon, Nutricia
 • Díky svým dlouholetým zkušenostem je pro mě Lucie velmi cenným průvodcem profesním rozvojem. Pomáhá mi najít správný balanc mezi emoční a racionální stránkou mého já. Každé naše sezení je pro mě velkým přínosem, protože se jedná nejen o detailní probrání problému, ale především o hledání řešení, na které si musím díky Lucčině pomoci přijít sama. A když si člověk na věci přijde sám, lépe se s nimi ztotožní a dokáže je snáze přenést i do svého běžného života. Alespoň tak je tomu v mém případě.
  Eva Kadlecová
  Senior Brand Manažerka Ice Cream Impulse ve společnosti Unilever
 • Lucie je jeden z nejlepších marketingovců, se kterými jsem pracoval. Díky zkušenostem, které načerpala během své kariéry, je vynikající stratég: odhalí klíčové příležitosti a problémy, pomůže týmu najít řešení a vytvořit vizi. Nedávno mi Lucie velmi pomohla při tvorbě strategie pro kategorii tuků na českém a slovenském trhu. Navíc díky jejímu pozitivnímu přístupu je radost s ní spolupracovat.
  Jan Čechura
  Country Manager BCS (CR/SR) ve společnosti Unilever BCS.
 • Tápala jsem, jak se v počátcích své kariéry postavit k dlouhodobému rozvojovému plánu a jak si nastavit konkrétní cíle. Během sezení s Luckou jsem si vše ujasnila tak, abych věděla, které kroky jsou pro mě do budoucna smysluplné a čemu se dále věnovat, abych se rozvíjela přesně tím směrem, který mě bude bavit a zároveň mě posune dál k jasně vytyčenému cíli. Vzhledem k tomu, že má Lucka velké zkušenosti z oboru, ve kterém pracuji i já, tak mi pomohla i s konkrétními záležitostmi, které jsem zrovna v práci řešila. Propojení koučinku s mentoringem v mém oboru se mi ukázalo jako ideální kombinace, která mi naprosto vyhovuje a pomáhá.  
  Petra Kotíková
  Customer Marketing Manager ve společnsoti Unilever

Ceník

Hodinová sazba od 2.500 Kč. 

Nezávazná objednávka

Odesláním formuláře souhlasíte se shromažďováním a užíváním osobních údajů dle platných zásad.

Zásady ochrany osobních údajů

[honeypot honeypot-241]