Poradenství

Úspěšné podnikání baví, vnitřně naplňuje a vydělává tolik, abyste mohli žít tak, jak chcete. 

Pomohu vám takové vzkvétající podnikání vypěstovat. Zaměřuji se na nastavení podnikání a marketingovou strategii. 

Chcete začít podnikat?

Zvažujete podnikání a nevíte v čem podnikat, nebo máte nápad na podnikání a chcete jej ověřit?

 • Pomohu vám vybrat nejvhodnějšího podnikání pro vás na základě vašich silných stránek, vášně a potenciálu trhu
 • Projdeme váš záměr, odhalím slabá místa a poradím, co a jak upravit, aby měl šanci uspět
 • Pojmenujeme vašeho zákazníka (protože zákazníky si můžete vybírat)
 • Objasníme vaši konkurenční výhodu a připravíme nabídku pro vašeho zákazníka

Dáváte přednost online studiu?

Pokud řešíte otázku „V čem podnikat“, tak jsem na základě  svých znalostí, zkušeností a 5-ti leté praxe vytvořila online kurz, který vám pomůže na tuto otázku odpovědět. Tento kurz je ideálním prvním krokem, po kterém může následovat osobní konzultace.

Chcete podnikání posunout?

Nebaví vás podnikání jako na začátku nebo nejste spokojeni s výsledky?

 • Nejprve se podíváme na vaše podnikání celkově a zjistíme, co nefunguje
 • Najdeme oblasti pro vylepšení nebo příležitosti pro růst
 • Nastavíme cíle a vymyslíme strategii a konkrétní kroky, které nás k cíli dovedou
 • Možná bude potřeba najít vašeho ideálního zákazníka
 • Nebo objasnit vaši konkurenční výhodu, a sestavit nabídku, kterou vaši zákazníci nemohou odmítnout
 • Případně vybrat správné nástroje pro oslovení vašich zákazníků 
 • Nebo upravit cenovou strategii – ceny tak, aby pro vás byly zisková a pro vaše zákazníky atraktivní.
 • Najdeme způsoby, které povedou ke zvyšování hodnoty vašich zákazníků, aby vaše podnikání vzkvétalo.

Co říkají klienti?

Zvažujete podnikání?

 • Lucka Hejhalová je úžasný človek. Vždy vedela dokonale načúvať, pochopiť a nasmerovať k najoptimálnejšiemu riešeniu. Počas našej niekoľkoročnej spolupráce vo firme viedla svoj tím, vrátane mňa, s nadšením, entuziazmom, ale zároveň pragmatizmom. Preto aj pri mojej životnej profesijnej zmene smerom k vlastnému podnikaniu bola pre mňa logicky prvou voľbou. Pomohla mi nenásilnou formou utvrdiť ma v správnosti ďalšieho smerovania, ukázala mi nový pohľad na problematiku, pomohla rozptýliť neistotu a obavy, ukázala nové možnosti. Ak hľadáte inšpiratívneho coacha s veľkým srdcom a bohatými skúsenosťami z biznis prostredia, tak bude Lucka pre vás určite to správnou voľbou.
  Jaroslava Bašistová
  florist freelancer
 • Nejprve chci poděkovat za velmi užitečně strávený čas. Cítím, že se posunuji o kus dál a díky naší schůzce začínám pracovat na jasnějších představách o mém dalším profesním životě. Důležité pro mě je, že mě schůzka nejen "nakopla" ale pomohla se zorientovat v základních úvahách o tom jak a v čem začít podnikat. Zejména oceňuji strukturovaný a realistický pohled na věc. Věřím, že získané informace a zkušenosti z našeho setkání využijí dále a těším se na další setkání.
  Nina Hromádková
  maminka na mateřské dovolené uvažující o vlastním podnikání
 • Po schůzce s Lucií již nejsem tak nervózní z vlastní obživy. Lucie mi ukázala postupy i hranice podnikání a vysvětlila mi to jazykem, který chápu. Perfektně vedla diskuzi a ptala se... vycítila, co je třeba odhalovat a upřesnit - nápady a talenty pak ze mně vypadly, aniž bych je tušila. Děkuji!

Podnikáte?

 • Mám v ruce zcela konkrétní plán - přišla jsem s poměrně jasným plánem uvnitř své hlavy a poté, co jsme ho s Lucií vsadily do struktury marketingového auditu vylezl na světlo boží PLÁN. Od té chvíle se věci DĚJÍ, jsou v pohybu - mnohem snadněji, jakoby samy. Naše schůzka měla spád, žádné zdlouhavé kroužení kolem, rovnou cílené k tématu. Líbil se mi i způsob, jakým Lucie audit prezentovala - jasně, srozumitelně, přitom i citlivě. Dokázala podchytit malé myšlenky k tématu, zařadit je na jejich místo. Doporučuji!
  Hannah Kodadová
  majitelka Malá tvůrčí dílna
 • S Luckou jsem se sešla, abych si ujasnila priority a myšlenky týkající se organizace, struktury a kroků v mé firmě. Její analytický, jasný a svižný postup při našich "jenom" dvou setkání, které přinesly okamžitý výsledek, byl pro mne fascinující a přesně to, co jsem hledala. Lucie má zkušenosti, které mi chybí. Těším se na další pokračování, čas strávený s ní mi byl hodně přínosný.
  Michaela Sklářová
  Zakladatelka Živý čchi-kung, škola přírodní léčby
 • S Luckou jsme měli jen jedno sezení, ale můžeme říci, že nás velmi podpořilo. Získali jsme od ní důležitou zpětnou vazbu na naše podnikatelské záměry a základní filozofii firmy. Důležité pro nás bylo i to, že některé věci jsme mohli nahlédnout i z jejího úhlu pohledu, což mezi námi rozpoutalo další diskuzi a dalo impuls pro vznik nových myšlenek. Naším cílem při setkání bylo určit si strategii komunikace pro webové stránky, což věříme, že se podařilo. Líbilo se nám i to, že sama Lucie doporučila, abychom si nejdříve vše ověřili praxí u zákazníka a pak případně navázali s další komunikací.
  Blanka Junová
  LIDÉ A ZDROJE
 • Výsledkem našeho setkání s Lucií je, že mám jasno, orámováno a zacíleno – vím, co mám dělat, cítím úlevu a jistotu, že nebudu dělat marketingové kroky pokusem a omylem. Vše to vypadalo jednoduše, ale sama bych to ze sebe nedostala – vyhovovalo mi zaměření na jednu konkrétní oblast mého podnikání – plavecké kurzy pro děti, a líbila se mi struktura setkání. Než se příště vrhnu do marketingových aktivit na podporu dalších oblastí, ráda se na Lucii obrátím znova. Ušetří mi to hodně tápání a plýtvání energie někam, kde to nemá smysl nebo není ten správný čas. Po sezení s Lucií se cítím opravdu o kus dál.
  Gábina Minaříková
  ředitelka ve SWIMSMOOTH
 • Z konzultace jsem odešla s jasnou představou o produktu a cílových skupinách. Mám do detailu ujasněné a roztříděné myšlenky. Skvělá hodina - opravdu efektivní a nabitá. Byly v ní cítit velké životní a pracovní zkušenosti. Pro mě velmi zajímavé a inspirativní i do budoucna.
  Yvonne Muellerová
  CEO ve společnosti T-Models

Spoluprací se mnou získáte:

 • hluboký vhled a pochopení
 • jasný cíl, plán a akční kroky, které vás k cíli dostanou
 • inspiraci a motivaci
 • sebedůvěru k dalším krokům
 • vedení a podporu

Jak konzultace probíhá?

Konzultace probíhá formou koučinku, poskytováním informací, tipů, zkušeností a praktických rad. Setkání většinou trvá cca 2 hodiny (dle komplexity zadání) a probíhá u mě. Pokud máte zájem, můžeme konzultovat po skype, či telefonu. 
* V případě, že si vyberete konzultaci přes telefon, hradíte náklady na telefonický h
ovor vy.

Aby konzultace byla co nejpřínosnější, tak prosím, vyplňte strategický a marketingový plán a zašlete mi jej emailem ještě před schůzkou. Pokud máte web stránky a jakoukoli jinou online prezentaci, pošlete mi odkaz.

Na schůzku přineste všechny propagační materiály (brožury, prezentační materiály, vizitky,…) a vše, co pro vaše podnikání považujete za podstatné.

Pro koho mé služby NEJSOU?

Pro ty, kdo:

 • hledají rychlá a povrchní řešení a všeobecně platné pravdy a poučky
 • netouží porozumět a řešit jádro problému (opravdový nejen zdánlivý problém)
 • nejsou ochotni otevřeně spolupracovat a jít do hloubky
 • nejsou ochotni na svém podnikání a sami sobě pracovat
 • chtějí, aby podnikání za ně vymyslel a řídil někdo jiný

Ceník

Pracuji za hodinovou sazbu 2.000 Kč. Aby pro vás byla konzultace co nejpřínosnější, připravuji se na naše setkání již před schůzkou.

Příprava je zahrnuta v ceně konzultace.  Vždy účtuji jen skutečný čas konzultace.

Záruka přínosné konzultace: pokud byste po 20 minutách našeho setkání měl/a pocit, že vám můj přístup nevyhovuje, setkání přerušíme a nebudu vám nic účtovat.

Klienti často dávají přednost dlouhodobé spolupráci, proto nabízím výhodné balíčky. Uvedené ceny platí při platbě balíčku předem.

Platíte-li jednotlivé hodiny postupně, první – třetí hodina stojí 2000 Kč/hod., čtvrtá – pátá 1750 Kč/hod., 6. a všechny další 1500 Kč/hod. Jakmile jednou zakoupíte nejvyšší balíček, všechny další hodiny už se navždy účtují nejvýhodnější aktuálně platnou hodinovou sazbou.

Vyberte si svůj balíček

1 hodina 4 hodiny 6 hodin

2 000 Kč

7 000 Kč

9 000 Kč

hodinová sazba 2 000 Kč

hodinová sazba 1 750 Kč hodinová sazba 1 500 Kč
 Chcete zjistit, co vám v podnikání nefunguje, a udělat jeden první krok. Chcete vyřešit konkrétní projekt celkově např: cenovou strategii, komunikaci, tým. Chcete své podnikání posunout, dělat aktivity, vyhodnocovat je a upravovat.

Nezávazná poptávka