Můj příběh

Jmenuji se Lucie Hejhalová, jsem architektka firemní strategie a marketingu. Bude mi potěšením provázet vás na vaší cestě podnikáním, být vaším partnerem pro přemýšlení.

Pomohu vám najít cestu, jak vybudovat vzkvétající podnikání,
které vás bude bavit, naplňovat a živit.

Firemní strategií a marketingem se zabývám posledních 15 let. Po skončení VŠE jsem pracovala na nejrůznějších pozicích v marketingových odděleních 2 firem (Unilever a Nutricia). Mou poslední zaměstnaneckou pozicí byla marketingová ředitelka, kdy jsem vedla tým 20-ti lidí a byla součástí managementu firmy. Profesní životopis najdete na linkedin.

Strategie a marketing mě vždy bavily, dařilo se mi odhalovat podstaty problémů a vymýšlet strategie, které vedly k růstu a rozvoji “mých” značek. Druhou věcí, která mě naplňovala, bylo vedení týmu a rozvoj mých podřízených, z nichž jsou nyní mnozí na vysokých manažerských pozicích.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou nastal zlom a já začala zvažovat, jak dále naložím se svým pracovním životem. Chtěla jsem být paní svého času a lákalo mě podnikání na volné noze. Propojila jsem svou vášeň, kterou je rozvíjení sebe sama a ostatních kolem mě s tím, co umím – marketingem a firemní strategií.

Jsem architektka firemní strategie a marketingu. Podnikání vnímám jako určitou formu tvoření, jejímž cílem je postupně vypěstovat zahradu bohatství, která bude prospěšná nejen nám samým, ale i našim zákazníkům, zaměstnancům, dodavatelům a širší veřejnosti.

Proto předávám své znalosti a zkušenosti v individuálním poradenství a online kurzu, konzultuji pro firmy. Práce mě baví, naplňuje a jsem spokojená a z ohlasu klientů vidím, že je spokojenost oboustranná.

Jaká jsem, co ráda dělám?

Jsem aktivní, činorodá, komunikativní. Nejraději trávím čas venku – na zahradě, v přírodě se svou rodinou, nebo s přáteli.

Jaké hodnoty mi jsou vlastní a chci předávat dál?

Pozitivní energie, úsměv na rtu, otevřenost, vstřícnost, inspirace, motivace a podpora.

V co věřím?

„Že touha je zázrak“, a když si člověk uvědomí své sny, nastaví si na jejich základě životní strategii a cestu, kterou v průběhu času reviduje, tak je vyrovnaný, spokojený a šťastný.“ A stejné je to i s podnikáním.

Jak vám mohu pomoci?