Můj příběh

Jmenuji se Lucie Hejhalová, jsem architektka marketingové strategie. 

Bude mi potěšením být vaším partnerem pro přemýšlení, mentorem a koučem a pomoci vám vybudovat podnikání, které vás bude bavit, naplňovat a živit.

Marketingovou strategií a rozvojem lidí se zabývám posledních 17 let. Po skončení VŠE jsem pracovala na nejrůznějších pozicích v marketingových odděleních 2 firem (Unilever a Nutricia). Mou poslední zaměstnaneckou pozicí byla marketingová ředitelka, kdy jsem vedla tým 25-ti lidí a byla součástí managementu firmy. Profesní životopis najdete na linkedin.

Strategie a marketing mě vždy bavily, dařilo se mi odhalovat podstaty problémů a vymýšlet strategie, které vedly k růstu a rozvoji „mých“ značek. Druhou věcí, která mě naplňovala, bylo vedení týmu a rozvoj mých podřízených, z nichž jsou nyní mnozí na vysokých manažerských pozicích.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, jsem se rozhodla začít podnikat – propojila jsem svou vášeň, kterou je rozvíjení sebe sama a ostatních kolem mě s tím, co umím – marketingovou strategií.

Jsem architektka marketingové strategie. Pomáhám firmám růst rozvíjením manažerů / vlastníků v oblasti marketingové strategie a manažerských dovedností – leadershipu. Vystupuji jako partner pro přemýšlení, mentor a kouč v těchto oblastech.

Své znalosti a zkušenosti předávám v individuálním poradenství a online kurzu. Práce mě baví, naplňuje a z ohlasu klientů vidím, že je spokojenost oboustranná.

Jaká jsem, co ráda dělám?

Jsem aktivní, činorodá, komunikativní, plná pozitivní energie. Miluji přírodu, pohyb a lidi kolem sebe  – to vše mě naplňuje energií.

Jaké hodnoty mi jsou vlastní a chci předávat dál?

Pozitivní energie, úsměv na rtu, otevřenost, vstřícnost, inspirace, motivace a podpora.

V co věřím?

„Že touha je zázrak“, a když si člověk uvědomí své sny, nastaví si na jejich základě životní strategii a cestu, kterou v průběhu času reviduje, tak je vyrovnaný, spokojený a šťastný.“ A stejné je to i s podnikáním.

Jak vám mohu pomoci?