O mně

Inspiruji a pomáhám klientům nacházet cesty, které vedou k úspěšnému, naplněnému a usměvavému pracovnímu životu.

 

Jsem jejich partnerem pro přemýšlení v oblasti marketingové strategie a pomáhám jim rozvíjet jejich manažerské dovednosti.

 

Společně tak dosahujeme toho, co chtějí, a tvoříme vzkvétající podnikání, které baví, naplňuje a obohacuje.

Marketingovou strategií a leadershipem – rozvojem lidí se zabývám téměř již 20 let. Po skončení VŠE jsem pracovala na nejrůznějších pozicích v marketingových odděleních 2 firem (Unilever a Nutricia). Mou poslední zaměstnaneckou pozicí byla marketingová ředitelka, kdy jsem vedla tým 25-ti lidí a byla součástí managementu firmy. Profesní životopis najdete na linkedin.

Strategie a marketing mě vždy bavily, dařilo se mi odhalovat podstaty problémů a vymýšlet strategie, které vedly k růstu a rozvoji “mých” značek.

Druhou věcí, která mě naplňovala, bylo vedení týmu a rozvoj mých podřízených, z nichž jsou nyní mnozí na vysokých manažerských pozicích.

Nyní pomáhám firmám růst díky promyšlené marketingové strategii a rozvíjením manažerských dovedností manažerů a vlastníků. Společně tak dosahujeme toho, co chtějí, a tvoříme vzkvétající podnikání, které baví, naplňuje a obohacuje. 

Své znalosti a zkušenosti předávám v individuálním poradenství a kurzech. Práce mě baví, naplňuje a z ohlasu klientů vidím, že je spokojenost oboustranná.

Jaká jsem, co ráda dělám?

Jsem aktivní, činorodá, komunikativní, plná pozitivní energie. Miluji přírodu, pohyb a lidi kolem sebe  – to vše mě naplňuje energií.

Jaké hodnoty mi jsou vlastní a chci předávat dál?

Pozitivní energie; otevřenost a upřímnost (abychom se dostali k podstatě); respekt (beru každého tak, jaký opravdu je); inspirace a podpora.

V co věřím?

„Že touha je zázrak“, a když si člověk uvědomí své sny, nastaví si na jejich základě životní strategii a cestu, kterou v průběhu času reviduje, tak je vyrovnaný, spokojený a šťastný.“ A stejné je to i s podnikáním.

Jak vám mohu pomoci?