Osobní rozvoj, leadership

Věřím, že když je člověk sám sebou

a naplno využívá své jedinečné schopnosti, tak:

 

žije naplněný, smysluplný a radostný život.

 

Tím inspiruje své kolegy a stává se přirozeným leadrem.

Provedu vás na cestě osobního rozvoje, vylepšíme vaše leadership dovednosti

Osobní rozvoj

Abyste žili naplněný život, tak je potřeba věnovat se tomu, v čem jste dobří a co je vaším posláním.

 • POZNÁME VAŠE SILNÉ STRÁNKY
  • abyste na nich mohli stavět a maximálně je využívat ku prospěchu sebe sama, ale i lidí kolem vás
  • promyslíme, jak a na jaké pozici / v jaké práci je můžete maximálně vytěžit
  • zjistíme, jak můžete kompenzovat své slabiny

 

 • NAJDEME VAŠE POSLÁNÍ
  • které vyjadřuje, čím jste, když jste sami sebou ve své největší síle
  • vychází z vás, z vašich silných stránek a formuje vše, co děláte, včetně vašeho rozhodování
  • Proč je důležité hledat vlastní „proč“?
  • Přijďte na workshop: MÉ VLASTNÍ PROČ

 

 • ZAMĚŘÍME SE NA TO, JAK BÝT SPOKOJENÁ SAMA SE SEBOU KAŽDÝ DEN A V KAŽDÉ SVÉ ROLI 
  • Jako ženy vystupujeme ve svých každodenních životech v mnoha rolích. Některé si užíváme, jiné nás vyčerpávají… Naučte se zvládat své role a buďte spokojená sama se sebou.

  • workshop určený výhradně pro ženy: JAK BÝT SPOKOJENÁ SAMA SE SEBOU A V KAŽDÉ SVÉ ROLI

Leadership

Abyste žili smysluplný a zároveň úspěšný pracovní život, tak je potřeba vést lidi vlastní cestou a přesvědčivě.

 • PROMYSLÍME, JAK SE STANETE ÚSPĚŠNÝM LÍDREM
  • který vede lidi tak, že je práce baví a naplňuje
  • definujete si, kam směřujete a co pro vás znamená úspěch
  • jste manažer nebo lídr? Po sebehodnocení se zaměříme na oblasti, které je potřeba změnit, nebo odbourat a styly vedení, které je třeba posílit

 

 • ZAMĚŘÍME SE NA TO, JAK VYBUDOVAT „HIGH PERFORMING“ TÝM
  • Každý leader chce vést úspěšný tým, který dodává výsledky. Co je „high performing“ tým a je váš tým „high-performing“? Jak takový tým můžete vybudovat a co k tomu potřebujete?

 

  • High performing tým má promyšlené složení a organizaci.
   • Nadefinujeme jednotlivé pozice včetně zodpovědností a pravomocí
   • Navrhneme rozvoj jednotlivých členů vašeho týmu včetně motivace, posílení hard a soft dovedností

 

Jak spolupráce probíhá?

Spolupráce probíhá formou konzultací nebo vaší účastí na workshopech (viz výše)

 • Konzultace probíhá formou tvořivé spolupráce, koučinku a mentoringu = poskytováním praktických rad a sdílením zkušeností. Setkání většinou trvá cca 2 hodiny (dle komplexity zadání) a probíhá u mě, při dlouhodobější spolupráci u vás. Pokud máte zájem, můžeme konzultovat po skype, či telefonu.
  • Aby pro vás byla konzultace co nejpřínosnější, tak mi, prosím, s předstihem zašlete téma, nad kterým se chcete zamyslet, a výstup, s jakým chcete z konzultace odejít.

Délka spolupráce

Naše spolupráce může být jednorázová (záleží na obtížnosti tématu).

Klienti často dávají přednost dlouhodobé spolupráci, kdy se setkáváme průběžně dle potřeby, např. po uvedení dohodnutých akčních kroků do praxe, abychom je vyhodnotili a naplánovali kroky další, v momentě, kdy se objevení nové téma k řešení,…

Co říkají klienti?

 • Lucka Hejhalová je úžasný človek. Vždy vedela dokonale načúvať, pochopiť a nasmerovať k najoptimálnejšiemu riešeniu. Počas našej niekoľkoročnej spolupráce vo firme viedla svoj tím, vrátane mňa, s nadšením, entuziazmom, ale zároveň pragmatizmom. Preto aj pri mojej životnej profesijnej zmene smerom k vlastnému podnikaniu bola pre mňa logicky prvou voľbou. Pomohla mi nenásilnou formou utvrdiť ma v správnosti ďalšieho smerovania, ukázala mi nový pohľad na problematiku, pomohla rozptýliť neistotu a obavy, ukázala nové možnosti. Ak hľadáte inšpiratívneho coacha s veľkým srdcom a bohatými skúsenosťami z biznis prostredia, tak bude Lucka pre vás určite to správnou voľbou.
  Jaroslava Bašistová
  Floral Designer
 • Nejprve chci poděkovat za velmi užitečně strávený čas. Cítím, že se posunuji o kus dál a díky naší schůzce začínám pracovat na jasnějších představách o mém dalším profesním životě. Důležité pro mě je, že mě schůzka nejen "nakopla" ale pomohla se zorientovat v základních úvahách o tom jak a v čem začít podnikat. Zejména oceňuji strukturovaný a realistický pohled na věc. Věřím, že získané informace a zkušenosti z našeho setkání využijí dále a těším se na další setkání.
  Nina Hromádková
  maminka na mateřské dovolené uvažující o vlastním podnikání
 • Lucie Hejhalová je člověk, kterého si vážím pro své zkušenosti s vedením týmů a značek a pro obrovskou schopnost nabíjet lidi kolem sebe pozitivní energií. V rámci spolupráce si moc cením osobního, lidského přístupu a otevřených rozhovorů nad mnou zvolenými tématy. Mohu se spolehnout, že mi pomůže promyslet otázky jak z businessu, tak z osobního nebo týmového rozvoje. Umí pokládat otázky, a tak mne posouvá dál v přemýšlení nebo otvírá nové obzory.
  Robert Sobol
  marketingový ředitel Nutricia
 • Lucku Hejhalovú poznám nielen v pozícií marketéra ale i kouča. V roli kouča výborne využíva svoje niekoľko ročné pracovné skúsenosti. Je to pozitívne orientovaná osobnosť, ktorá na sebe neustále pracuje. Má velmi dobrú schopnost počúvať druhých a zároveň vnútorný záujem pomáhať druhým k úspechu. Ako kouč mi už niekoľko krát pomohla dobre cielenými otázkami nadefinovať tú správnu cestu a zamyslieť sa nad inými možnosťami riešenia problému. Nabíja ľudí energiou.
  Alexandra Hulíková
  marketingová manažerka Nutrilon, Nutricia
 • Díky svým dlouholetým zkušenostem je pro mě Lucie velmi cenným průvodcem profesním rozvojem. Pomáhá mi najít správný balanc mezi emoční a racionální stránkou mého já. Každé naše sezení je pro mě velkým přínosem, protože se jedná nejen o detailní probrání problému, ale především o hledání řešení, na které si musím díky Lucčině pomoci přijít sama. A když si člověk na věci přijde sám, lépe se s nimi ztotožní a dokáže je snáze přenést i do svého běžného života. Alespoň tak je tomu v mém případě.
  Eva Kadlecová
  Senior Brand Manažerka Ice Cream Impulse ve společnosti Unilever
 • Tápala jsem, jak se v počátcích své kariéry postavit k dlouhodobému rozvojovému plánu a jak si nastavit konkrétní cíle. Během sezení s Luckou jsem si vše ujasnila tak, abych věděla, které kroky jsou pro mě do budoucna smysluplné a čemu se dále věnovat, abych se rozvíjela přesně tím směrem, který mě bude bavit a zároveň mě posune dál k jasně vytyčenému cíli. Vzhledem k tomu, že má Lucka velké zkušenosti z oboru, ve kterém pracuji i já, tak mi pomohla i s konkrétními záležitostmi, které jsem zrovna v práci řešila. Propojení koučinku s mentoringem v mém oboru se mi ukázalo jako ideální kombinace, která mi naprosto vyhovuje a pomáhá.  
  Petra Kotíková
  Customer Marketing Manager ve společnsoti Unilever
 • Že se s Luckou rozhodně nevidím naposledy, mi bylo jasné hned po pár minutách, co mi otevřela dveře. Je to neuvěřitelně milý člověk, usměvavý, empatický a pozorný. Během schůzek jsem se cítila jako doma nebo jako u kamarádky na kafi – příjemná atmosféra a legrace, ale zároveň jsme pokaždé udělaly spoustu práce. Lucka mi pomohla utřídit si své myšlenky, plány a touhy a v neposlední řadě se odhodlat k určitým krokům. Dala mi na mnoho věcí jiný úhel pohledu a díky ní jsem se zamyslela nad zajímavými souvislostmi mezi profesním a soukromým životem. Lucka je profík a je vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Na každou schůzku byla perfektně připravena a vše šlo jak po másle. Našim rozhovorům dávala řád a systém (proto byly efektivní a vedly k výsledkům), ale zároveň jsem věděla, že mohu jejich obsah jakkoliv a kdykoliv řídit já podle svých požadavků a potřeb. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů!
  Kateřina Dušková
  Zubní hygienistka
 • Lucka je nám skvělou mentorkou a stala se důležitou součástí marketingového oddělení v Alza.cz. Jako zkušená marketérka a skvělá oponentka dává velmi trefné podněty, které nám pomohly s dotažením marketingové strategie. Díky svým zkušenostem nás navíc dokáže dostat za hranice Alza světa a rozšiřovat tak naše obzory. Velkou přidanou hodnotu vidím na poli práce s lidmi, budování týmů a pomocí s leadershipem. Lucka jde ale ještě dál – v určitých momentech se stává osobní koučkou, ne-li psychologem. Každé naše setkání hodnotím velmi kladně, vždy si odnesu konkrétní body, které mi pomáhají nejen v pracovním životě.
  Jan Sadílek
  Alza Marketing director
 • Moje zkušenosti s osobním coachingem Lucie patřily jednoznačně k HIGHLIGHTS za poslední rok. Osobně se považuji za člověka, kterého není snadné úplně číst a otevřít, a k neznámým lidem (i když s vynikají referencí) běžně chovám odstup. Nicméně Lucie mě naprosto odzbrojila svoji nejen pracovní a mentální úrovní, nadhledem a zkušenostmi, ale nefalšovanou empatií v každé situaci, kterou jsme rozebíraly. Její metody, zkušenosti a naprostý klid pro řešení palčivých situací pro mě byly naprostou trefou do černého. Lucie mě naučila, že jakoukoli situaci dokážu držet ve své režii, a to, co se na začátku zdá být nemožné, rozebere do konkrétních kroků tak, že mi věci přišly až směšně jednoduché a řešitelné. A jak jsme poznala, že jsem jednoznačně v dobrých rukách? Když jsem si řekla, že Lucie by pro mě byla úžasný šéf, ke kterému bych ráda vzhlížela.
  Andrea Pisingerová - Marketing manager
  Hartmann Rico
 • Ve spolupráci s Lucií jsme vytvořili velmi kvalitní základy digitální strategie. Oceňuji zejména její energii a zapálenost pro věc. Díky tomu jsme se velmi rychle pohli kupředu a nová strategie tak dostala konkrétní strukturu a formu.
  Martin Prílesan, Business Unit Manager
  Fresenius Kabi

Ceník

Pracuji za hodinovou sazbu 3.000 Kč.

OSVČ nabízím zvýhodněnou sazbu 2.500Kč / hod.

Nezávazná objednávka

  Odesláním formuláře souhlasíte se shromažďováním a užíváním osobních údajů dle platných zásad.

  Zásady ochrany osobních údajů