Marek Bor Adhog

Lucku znám dlouho, jako experta na marketing. Oba jsme prošli „Unilever školou“, proto si troufám tvrdit, že máme velmi podobný pohled na tvorbu a správné definování značky. To byl i jeden z důvodů proč jsem Lucku požádal o pomoc s dalším směřováním mé reklamní agentury.

Po 15 letech fungování, jsem cítil potřebu udělat si „inventuru“ současného stavu a na jejím základě nastavit další směřování firmy. Sám jsem o daných věcech delší dobu přemýšlel, ale až pod vedením Lucky, začaly mé myšlenky nabírat rychle správný směr a vše vyústilo v jasně definovaný strategický plán.

Naše spolupráce úspěšně pokračuje i nadále v rámci různých tréninkových kurzů a školení určených pro celý agenturní tým.

Lucie Hejhalová
Věřím, že každý z nás může žít naplněný, smysluplný a radostvý život. Mým posláním je inspirovat a pomáhat klientům nacházet cesty, které k takovému životu vedou. Proto jsem jejich partnerem pro strategické přemýšlení v oblasti marketingu a pomáhám jim rozvíjet jejich manažerské a leadership dovednosti. Společně tak dosahujeme toho, co chtějí, a tvoříme vzkvétající podnikání, které baví, naplňuje a obohacuje.